Bajkowy zestaw od Clinicque – Nutcracker Suite

Clinique-nutcracker-suite

Clinique stworzyła kolekcję kosmetyków inspirowaną słynnym widowiskiem baletowym „Dziadek do orzechów”. Kosmetyki są niezwykle bajkowe, kolorowe i doskonale wpisują się w zimowy klimat.

Zestaw Nutcracker Suite

Marka Clinique specjalnie na zimę przygotowała zestaw kosmetyków. W jego skład wchodzą: dwie paletki z cieniami i różem, dwa pudry i dwa balsamy do ust w sztyfcie.

Podobnie jak rzecz ma się w balecie, Clinique podzieliła swoje dzieło na dwa akty. Pierwszy z nich nazywa się The Nutcracker Act I Palette Pink. Znajdziemy tu elegancką paletkę z czterema cieniami do powiek Snowflake Suite i różem Blushing Blush Powder Blush w odcieniu Plié Pink. Kolory, którymi będziemy mogły pomalować sobie oczy to: biały, jasny różowy, brudny fiolet i czerń. Róż na policzki ma nieco przybrudzony odcień. Do zestawu dołączono również dwa aplikatory. Do nakładania cieni służyć nam będzie aplikator podwójny: z jednej strony zakończony małą gąbeczką, z drugiej – pędzelkiem z gęstym włosiem. Róż natomiast będziemy aplikować za pomocą szerokiego i gęstego pędzla. Wewnętrzna strona wieczka jest jednocześnie małym lusterkiem. Do paletki dołączony jest również rozświetlający puder Blended Face Powder w odcieniu Snowflake Dreams wraz z dużym pędzlem oraz balsam do ust w sztyfcie Chubby Stick Baby Tint Moisturizing Lip Colour Balm w odcieniu Budding Blossom.

Akt drugi to znów cztery cienie do powiek Sugar Plum Suite (kolor biały i trzy odcienie fioletu), róż Blushing Blush Powder Blush w odcieniu Tutu Pink oraz balsam do ust w odcieniu Flowering Freesia. Do tego zestawu również dołączono puder Snowflake Dreams z pędzlem.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)