Błyszczyk jakich mało: Addict Lip Maximizer marki Dior

Czy nowy błyszczyk Diora maksymalnie powiększa usta? Jedno jest pewne. Jeśli lubisz kosmetyki z wysokiej półki, cenisz sobie ładny wygląd oraz śledzisz modowe i urodowe trendy, ten błyszczyk powinnaś mieć.

Addict Lip Maximizer – opakowanie
Jedna, jedyna rzecz, która przyciąga uwagę, to flakonik nowego błyszczyka Diora. Eleganckie, szklane i efektowne opakowanie z pewnością ozdobi naszą półkę w łazience lub toaletkę w pokoju. Buteleczka zamykana jest srebrną zakrętką z gałką na wierzchu (gałka przypomina okrągłą klamkę przy drzwiach). We flakoniku znajdziemy 6 ml tego błyszczącego płynu do ust. Błyszczyk dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Są to odcienie różu: 001 Pink i 003 Sparkling.

Oryginalny produkt znaleźć można w Sephorze Addict Lip Maximizer -Sprawdź cenę

Jak działa błyszczyk Diora?
Błyszczyki są po to, żeby koloryzować wargi. Addict Lip Maximizer od Diora robi to bardzo dobrze. Nie dość, że nasze usta połyskują z każdym promykiem słońca, to są cały czas odżywiane i nawilżane. Podobno używając błyszczyka można przeprowadzić kurację. Wystarczy przez 15 dni nakładać kosmetyk rano i wieczorem. Czy ktoś coś o tym wie? Błyszczyk nanosi się specjalnym aplikatorem. Jeśli chcecie, żeby usta wydały się większe, należy nałożyć najpierw Addict Lip Maximizer, a dopiero potem pomadkę. Trochę to dziwne, bo sztyft pomadki zostanie natychmiast oblepiony błyszczykiem i świecącymi drobinkami.

Co zawiera Addict Lip Maximizer?
W jego skład wchodzą: kwas hialuronowy, kolagen, morskie ekstrakty i miętowo – waniliowe substancje. Od razu wyjaśniła się zagadka związana z nawilżaniem – odpowiada za nie kwas hialuronowy. Kolagen zapewne optycznie powiększa usta, dba też o miękkość i elastyczność skóry warg.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)