Domowa laminacja brwi; wszystko co musisz wiedzieć. Poznaj zestaw Nanobrow Lamination Kit

laminacja brwi produkty

Laminacja brwi w domu? Tak! Teraz ten zabieg możesz wykonać samodzielnie i wcale nie musisz tracić czasu na dojazdy do kosmetyczki oraz czekać na odległe terminy, jakie proponuje salon. Wybierz dobry zestaw do laminacji brwi, taki jak Nanobrow Lamination Kit, a przekonasz się, że domowy lifting może być prostszy niż samodzielne wykonanie hybrydy! Dziś odpowiadamy na wszystkie pytania związane z domową laminacją brwi!

Na czym polega laminacja brwi?

Zabieg laminacji brwi przypomina trwałą ondulację i polega na nadaniu nowego kształtu włosków na brwiach, poprzez zrywanie ich wiązań siarczkowych i utrwalanie ich w innym kształcie. Laminacja nie tylko stylizuje brwi na długo, (efekty utrzymują się około 6 tygodni), ale także poprawia ich wygląd, dodaje im zdrowego blasku oraz nieco pogrubia teksturę włosków, przez co Twoje brwi będą wydawały się pełniejsze.

Laminacja brwi DIY; czy można zrobić lifting brwi w domu?

Naturalnie! Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni zestaw; taki, który jest łatwy w użyciu, prosty w wykonaniu i ma doskonałej jakości preparaty, które bez problemu zastosujesz na swoich brwiach.

Jaki zestaw do domowej laminacji brwi wybrać?

Zestaw do semipermanentnej laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit to w pełni bezpieczna stylizacja brwi w domu. Jego instrukcja jest prosta, by domową laminację brwi mógł przeprowadzić absolutnie każdy. Dokładne wskazówki, ponumerowane buteleczki, łatwość stosowania – to jego atuty, zaraz po olśniewających efektach. Dlatego, nawet jeśli nie masz wprawy w takich zabiegach, a swój domowy lifting brwi będziesz wykonywać po raz pierwszy, możesz być pewna, że z tym zestawem wszystko uda się znakomicie!

nanobrow lamination kit

Praktyczny zestaw do liftingu i laminacji brwi Nanobrow

Dowiedz się więcej o jego działaniu na stronie www.nanobrow.pl

Nanobrow Lamination Kit, zestaw do laminacji brwi – efekty

Nanobrow Lamination Kit da Ci piękny, naturalny efekt precyzyjnie ułożonych, zawsze idealnie zaczesanych brwi. Efekt utrzymuje się 6, bywa że nawet 8 tygodni, w zależności od podatności i grubości włosków na brwiach. Dodatkowo włoski na brwiach zyskują na objętości stają się pełniejsze i są naprawdę pięknie ułożone o każdej porze dnia i nocy!

Dla kogo nadaje się Nanobrow Lamination Kit?

Ten zestaw będzie idealny dla każdej kobiety, która chce “podkręcić” swój look i mieć stale idealnie ułożone, równo i schludnie zaczesane włoski na brwiach. Będzie tez doskonały dla tych, którym gęste, niesforne brwi źle się układają, albo rosną w nieprawidłowym kierunku i trudno nadać im odpowiedni kształt. Chętnie sięgają po niego fanki naturalnie wyglądających brwi, które nie lubią na co dzień ich malować, ale chcą, by ich brwi wyglądały nienagannie.

brwi po laminacji efekty

Jak przygotować się do laminacji brwi?

Przed przystąpieniem do domowej laminacji brwi, przygotuj wszystkie niezbędne preparaty i produkty czyli: Nanobrow Lamination Kit, bezpyłowe waciki, płyn do demakijażu brwi, który nie zawiera tłustej formuły, oraz miseczkę z wodą do nasączenia wacika. Przed domową laminacją brwi wykonaj demakijaż i oczyść, oraz osusz swoje brwi. Pamiętaj, że skóra wokół brwi musi być czysta i nietłusta.

Jak zrobić laminację brwi w domu z zestawem do liftingu brwi Nanobrow?

To łatwe! Najpierw rozczesz szczoteczką swoje brwi i nałóż na nie klej z zestawu Nanobrow, na około 30 sekund.

Następnie sięgnij po produkt z napisem step 1 i zaaplikuj go na włoski, czesząc je i nadając im taki kształt, jaki chcesz by miały. Produkt trzymaj od 5 do 8 minut, po czym zetrzyj go suchym wacikiem bezpyłowym.

Teraz nałóż na brwi kosmetyk z napisem step 2, by utrwalić efekt laminacji. Po 5-8 minutach zmyj go wilgotnym wacikiem i delikatnie rozczesz brwi. To już koniec! Cały zabieg zajmie Ci maksymalnie 20 minut! Efekt jednej laminacji utrzyma się  około 6  tygodni, a zestawem Nanobrow wykonasz około 10 laminacji! 

Więcej informacji na stronie www.nanobrow.pl 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)