Duża dawka keratyny? Tylko w Nanoil Keratin Micellar Shampoo!

szampon nanoil

Wiele kobiet marzy o pięknych, gładkich, lśniących włosach, które świetnie się układają i nie trzeba stać przed lustrem kilku godzin. Zdrowie włosów w ogromnym stopniu zależy od keratyny, ponieważ to ich podstawowy, najważniejszy budulec. Niestety suszenie, prostowanie, rozjaśnianie czy inne wymagające zabiegi fryzjerskie sprawiają, że to białko po prostu ucieka z włosów. Uzupełnij braki keratyny już na etapie mycia i sięgnij po Nanoil Keratin Micellar Shampoo.

Twoje włosy są matowe, przesuszone, kruche i pozbawione blasku? Masz rozdwojone końcówki? Włosy wypadają garściami i są łamliwe? To znak, że brakuje im keratyny. Możesz dostarczyć ją już na początku pielęgnacji.

Jak rozpoznać, że włosom brakuje keratyny?

Łatwo zorientować się, że włosy mają braki keratyny. Jej niedobór przede wszystkim powoduje łamanie się włosów. Brak podstawowego białka sprawia, że pasma zaczynają wypadać i słabnąć. Widać to zwłaszcza wtedy, gdy Twoje włosy są wysuszone i pozbawione blasku. Przez keratynowe braki kosmyki staną się dużo rzadsze niż wcześniej. Jeżeli kiedyś były gęste i zdrowe, a teraz się przerzedzają, to znak, że brakuje im keratyny. Niedobór protein powoduje również nadmierne rozdwajanie się włosów. Zaczynają puszyć się i elektryzować, szybko przetłuszczać się u nasady. Brzmi znajomo? To znak, aby sięgnąć po keratynowe kosmetyki.

Keratynowa regeneracja z Nanoil Keratin Micellar Shampoo

Szampon micelarny z keratyną Nanoil to świetny wybór, jeżeli chcesz dostarczyć włosom cennego białka już na etapie mycia. To dobroczynny związek, który pielęgnuje włosy i skórę głowy, przywracając prawidłowy poziom pH. Jednocześnie doskonale dba o wygląd i kondycję fryzury.

Co znajdziesz w szamponie Nanoil?

  • hydrolizowaną keratynę – w płynnej formie to białko wchłania się w najgłębsze struktury włosów, poprawiając ich wygląd, pogrubiając i wzmacniając,
  • micele – to magnes na wszelkie zanieczyszczenia; sprawiają, że szampon myje o wiele skuteczniej,
  • olejek rycynowy – nawilża, odżywia, nadaje włosom blasku i miękkości oraz pielęgnuje skórę głowy.

To niezastąpione składniki, dzięki którym włosy są zrewitalizowane, odżywione i przygotowane na dalsze etapy pielęgnacyjne. Keratyna uzupełnia mikroubytki w łusce włosa, zapobiegając szybkiej utracie wody. Włosy są więc nawilżone i odporne. Ponadto białko poprawia elastyczność i sprężystość włosów. Nie będą im straszne niesprzyjające czynniki atmosferyczne czy zanieczyszczenia powietrza. Fryzura wygląda świetnie bez względu na to, czy na dworze panuje wilgoć, mróz czy wiatr. Domknięte łuski włosów przestaną nadmiernie się rozdwajać. Olejek rycynowy znacznie wspomaga działanie keratyny, dbając o odpowiedni poziom nawilżenia. Nadaje włosom miękkości i blasku. Micele jak profesjonaliści przyciągają zanieczyszczenia, które spływają wraz z wodą. Szampon micelarny Nanoil to świetna opcja, jeżeli Twoje włosy są ekstremalnie zniszczone i pozbawione blasku, ale sprawdzą się też u osób, które chcą wzbogacić swoją pielęgnację i sprawić, że włosy będą jeszcze bardziej błyszczące i zdrowe.

Gdzie kupić Nanoil Keratin Micellar Shampoo?

Wszystkie kosmetyki Nanoil dostepne są na www.nanoil.pl. Możesz liczyć na szybką dostawę do domu. W luksusowej buteleczce znajdziesz mnóstwo dobroci i jeszcze lepiej przygotujesz swoje włosy na działanie odżywki lub maski. Jednym z największych plusów jest niewygórowana cena!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)