Eyeliner Scandaleyes Jumbo od Rimmel, czyli jak zrobić kocie oko?

Scandaleyes Jumbo

Produktów do rysowania kresek jest sporo. Kredki, eyelinery w płynie, żelowe cienie… Ostatnio modne stały się tusze do kresek. Jednym z nich jest pisak Scandaleyes Jumbo marki Rimmel.

Eyeliner jest hitem 2020 roku.

Stwarza wygodę podczas aplikacji – przypomina marker, a jego rozmiar powoduje, że dobrze układa się w dłoni. Ma cienką końcówkę, którą namalujesz kreskę takiej grubości i długości, jaką sobie wymarzyłaś i jaka najbardziej pasuje do twojego makijażu i kształtu oka lub twarzy. Pisak Rimmel kupisz tylko w czarnym, intensywnym kolorze. Jest wodoodporny i długo utrzymuje się na powiece; nie odbija się pod lub nad okiem.

Scandaleyes Jumbo i kocie oko

Jak za pomocą eyelinera od Rimmel zrobić kreskę w stylu kociego oka? Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe – chyba że jesteś doświadczona w malowaniu kresek tuszem w pisaku. Kreska kocie oko pasuje dużym i małym oczom. Oprócz Scandaleyes Jumbo przygotuj zalotkę i tusz do rzęs. Przymknij powiekę i naciągnij ją palcem do tyłu. Wzdłuż górnej linii rzęs narysuj kreskę. Musi być ona równa – ręka nie może drgać, ponieważ pobrudziłabyś sobie powiekę i zniszczyłabyś położone wcześniej cienie. W wewnętrznym kąciku oka kreska powinna być cieńsza, a w zewnętrznym kąciku – szersza. Narysuj małą kreskę, która będzie przedłużeniem dolnej powieki; musi być więc zatem nachylona pod takim samym kątem. Od końca namalowanej przed chwilą kreski poprowadź drugą, którą połączysz z kreską na powiece górnej. Na koniec wypełnij przestrzeń powstałą między mniejszymi kreskami. Podkręć rzęsy zalotką i wytuszuj. Twoje kocie oczy z pisakiem Scandaleyes Jumbo od Rimmel są gotowe.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)