FEG Eyelash Enhacer

Dążenie do pięknych wyrazistych rzęs jest dla wielu kobiet ogromnym wyzwaniem, często stając się źródłem niespełnionych aspiracji a także straconej nadziei. Część decyduje się na sztuczne rzęsy, jednak te jak sama nazwa wskazuje nigdy nie będą mogły wyglądać jak naturalne, więc jest to w pewnym sensie swoista porażka. Wiele kosmetyków maskuje problem rzadkich i niezbyt uwodzicielskich rzęs, nie jest to jednak sposób na rozwiązanie problemu a jedynie jego maskowanie. Warto zatem zwrócić uwagę na te produktu, które dzięki swojemu składowi są w stanie wyciągnąć z naszych własnych mieszków najpiękniejsze możliwe rzęsy.

Jednym z najnowszych osiągnięć branży kosmetycznej w dziedzinie odżywiania rzęs jest produkt marki FEG- Eyelash Enhacer.

Jego stosowania pozwala na wzmacnianie oraz wyraziste zagęszczanie naturalnych rzęs. Dzięki zastosowaniu unikalnej formuły, składniki serum są wchłaniane wyjątkowo głęboko w głąb mieszków włosowych. W skute tego zostają aktywowane komórki mieszka co z jednej strony skutecznie spowalnia proces wypadania rzęs, a jednocześnie stosowanie FEG skutkuje przyspieszonym wzrostem kolejnych rzęs przy jednoczesnym wydłużeniu fazy ich wzrostu.

FEG – Składniki aktywne
Sekretem skuteczności produktu FEG jest jego główny składnik czyli bimatoprost. Substancja ta jest analogiem prostagladyny, który swoje zastosowanie znajduje przede wszystkich w okulistyce przy leczeniu jaskry. W trakcie leczenia tego schorzenia tą substancją zauważona efekty uboczne w postaci zwiększonego porostu oraz zagęszczenie i przyciemnienie rzęs.

Ponadto w składzie FEG Eyelash Enhacer umieszczono kompleks witaminowy złożony z witaminy A oraz witaminy B12. Jednocześnie mając na uwadze delikatną skórę wokół oczu, FEG Eyelash zawiera wyjątkowy, szczegółowo dobrany wyciąg z naturalnych ekstraktów roślinnych, które mają działanie pielęgnujące oraz kojące.

Widoczne efekty działania specyfiku FEG można dostrzec już po 14 dniach. Opakowanie o objętości 3ml kosztuje ok 280 zł, a jego zawartość wystarcza na ok 4 mc,

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)