Jaki makijaż dla niebieskich oczu?

niebieskie_oczy makijaz

Nie ma chyba osoby, której nie podobałyby się niebieskie oczy. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ niebieskie oczy, są najbardziej kontrastowym odcieniem tęczówki co w efekcie powoduje, że osoby o takich oczach szczególnie przyciągają spojrzenie.

Nie ważne jest czy są to osoby o ciemnych czy jasnych włosach.

Jeśli mamy niebieskie oczy, i zależy nam na tym, by przede wszystkim wykonać makijaż który jeszcze dodatkowo je podkreśli, zalecam zastosować się do porad poniżej!

Bardzo wiele kobiet mających niebieskie oczy, wychodzi z założenia, że najlepiej będzie jeśli ich makijaż również będzie niebieski. Nic bardziej mylnego! Niestety, jeśli powieki pomalujemy również na niebiesko, całość będzie się ze sobą zlewać. Z pewnością nie jest to pożądana sytuacja zwłaszcza gdy chcielibyśmy jeszcze bardziej wydobyć kolor tęczówek. Oczywiście możemy do wykonania makijażu wykorzystać niebieski kolor, pod jednym warunkiem, że do jego wykonania zostaną wykorzystane także inne kolory.

Jeśli wybieramy się na wieczorne wyjście z powodzeniem możemy postawić na odrobinę czerni w naszym makijażu. Oczywiście nie mówimy o czarnym, ciężkim makijażu, lecz o delikatnej kresce na powiece dolnej lub górnej. Z pewnością taki makijaż sprawi, że kolor naszej tęczówki wydawać się będzie jeszcze bardziej widoczny.

Jeśli lubisz eksperymentować z makijażem, możesz ożywić go kolorami takimi jak fiolety, róże oraz inne. Na codzienne wyjścia do pracy warto postawić na makijaż nieco bardziej stonowany w odcieniach szarości, ecru oraz pudrowych. Takie kolory ładnie podkreślą naszą tęczówkę, nie tworząc nieco tandetnej całości.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)