Nanoil Heat Protectant Spray czyli termoochrona włosów, która działa!

Prawidłowa pielęgnacja włosów bywa wyzwaniem, ale nawet najlepiej dobrane kosmetyki mogą działać gorzej, jeśli nie zabezpieczysz włosów przed gorącem. Chcesz dobrze chronić je przed wysoką temperaturą? Sięgnij po Nanoil Heat Protectant Spray – termoochronną mgiełkę o niezwykłej skuteczności. 

Dlaczego warto stosować Nanoil Heat Protectant Spray? 

Jeśli chcesz by twoje włosy rosły zdrowe, były długie, zadbane i piękne, musisz nie tylko je odżywiać, ale też chronić i zabezpieczać przed niszczeniem. Wysoka temperatura bardzo szybko wyzbywa je z cząstek wody, a wówczas włosy tracą nawilżenie, stają się łamliwe, podatne na niszczenie, matowe, szorstkie, a ich końce rozdwajają się. Bywa, że przy niedostatku wilgoci włosy się łamią, a nawet wypadają. Dlatego ochrona włosów przed gorącem jest tak bardzo istotna – dzięki temu nie przesuszysz ich w nadmiarze i będziesz mogła bezkarnie stosować suszarkę. Dobry spray termoochronny, taki jak Nanoil zabezpieczy też włosy przed upalnym słońcem, wiec nie będą one słabły po sezonie letnim.

Nanoil Heat Protectant Spray – lekki, ale o silnym działaniu

To naprawdę nietypowy kosmetyk i to w najlepszym tego słowa znaczeniu! Dlaczego? Przede wszystkim ma zaskakująco lekką formułę, przez co świetnie pielęgnuje włosy i oczywiście chroni je BEZ PRZECIĄŻANIA.  Jego skład nie zawiera ciężkich silikonów, olejów mineralnych ani żadnych innych olejków, które mogłyby być niedopasowane do porowatości twoich włosów i je po prostu przeciążyć. Ten kosmetyk termoochronny po rozpyleniu na włosach tworzy delikatną mgiełkę, która działa na powierzchni, jako niewidzialna tarcza ochronna, zapobiega utracie wody i niszczeniu włosów na skutek gorąca.

Nanoil Heat Protectant Spray – pielęgnacja włosów podczas suszenia!

Może być jeszcze lepiej! Czy wiesz, ze w składzie Nanoil Heat Protectant Spray znajdziesz nie tylko składniki, które działa jak ochronna tarcza, ale też substancje silnie pielęgnujące i wzmacniające włosy? Do takich należy między innymi płynny jedwab, który utrzymuje cząstki wody w strukturze włosa, nie pozwalając im uciec, a także wzmacnia oraz domyka łuski, przez co pasma stają się gładkie.

Nanoil Heat Protectant Spray – zalety 

Najbardziej oczywistą zaletą tego termoochronnego sprayu do włosów jest to, że doskonale ochrania do 220 stopni Celsjusza, a przy tym nie przeciąża i nie przetłuszcza włosów, a także nie zostawia śladu na ciemnych włosach i daje się z łatwością wyczesać z pasm. Jego przemyślany skład i lekka konsystencja sprawiają, że Nanoil Heat Protectant Spray nadaje się do wszystkich rodzajów włosów.

Kobiety cenią go z działanie pielęgnujące i za to, że odżywia, kondycjonuje, wygładza i upiększa włosy. Pokochasz go latem, ponieważ ochroni pasma przed słońcem, a także zimą, gdy włosy trzeba chronić przed gorącem klimatyzacji. Nanoil Heat Protectant Spray dodatkowo zapobiega elektryzowaniu i puszeniu się włosów. Dodajmy na koniec, że jest wydajny i ma piękny zapach, a włosy pachną nim jeszcze przez wiele godzin po użyciu!

Jak stosować Nanoil Heat Protectant Spray?

To bardzo łatwe: wystarczy go rozpylić na wilgotne włosy po myciu, aby stworzyć termoochronę podczas suszenia i modelowania ich na gorąco, albo na suche włosy w ciągu dnia, aby ochronić je przed słońcem oraz elektryzowaniem i suchym powietrzem w ogrzewanych pomieszczeniach.

Chcesz wiedzieć więcej i poznać opinie o Nanoil Heat Protectant Spray? Wejdź na www.nanoil.pl – to właśnie tam możesz kupić spray w najlepszej ofercie, prosto od producenta!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)