Nowość od Nanobrow – precyzyjny pisak do brwi [Recenzja]

marker do brwi
marker do brwi

Nasze redakcyjne testerki wracają do Was z recenzją kolejnego, świetnego produktu od marki Nanobrow. Co tym razem dla Was testowały? Poznajcie nowy, precyzyjny pisak do brwi Nanobrow Microblading Pen.

Precyzyjny pisak do brwi z efektem microbladingu

Marka Nanobrow i tym razem nas nie zawiodła. Przetestowałyśmy ich nowy pisak do brwi, który ma zapewniać efekt microbladingu – jednej z popularnych metod makijażu permanentnego brwi, polegającej na wypełnieniu ubytków kreskami, imitującymi pojedyncze włoski. Czy to w ogóle działa? Byłyśmy w szoku, jak wyglądały nasze brwi po zrobieniu ich markerem. Jednogłośnie stwierdzamy, że Nanobrow Microblading Pen to “microblading w tubce” 🙂 Wyjątkowy aplikator rysuje linie tak cienkie, że do złudzenia przypominają naturalne włoski. Wodooporna formuła pisaka do malowania brwi zapewnia długotrwały efekt, a Ty nie musisz martwić się o żadne poprawki przed lustrem. Makijaż brwi pisakiem do brwi przetrwa 24 godziny w nienagannym stanie.

Nanobrow Microblading Pen

Produkt dostępny w kolorach:

Pisak do brwi – dla kogo?

Pisak do brwi Nanobrow to świetne rozwiązanie dla osób o mocno przerzedzonych łukach brwiowych, wypadających po przebytej chorobie czy nadmiernie wyskubanych i niechcących rosnąć. Dzięki mazakowi do brwi możesz w prosty sposób dorysować brakujące włoski i stworzyć efekt puszystych, pełnych brwi.

Makijaż brwi pisakiem do brwi – jak go zrobić?

Aplikuj Nanobrow Microblading Pen na czyste, suche brwi – nie nakładaj na nie kremu nawilżającego i żadnych innych produktów do brwi. W innym wypadku formuła pisaka do brwi nie będzie tak trwała. Pisak do brwi nie będzie odpowiednio przylegać do skóry brwi, jeśli coś będzie stało na przeszkodzie.

Ułóż wierzchołek końcówki pisaka do brwi prostopadle do skóry. W ten sposób narysujesz bardzo precyzyjne i cienkie kreski. Zacznij od środkowej części brwi, rysuj cienkie linie w górę krótkimi, delikatnymi pociągnięciami zgodnie z naturalnym wzrostem brwi. Zauważ, że brwi w rosną w różną stronę – bliżej nosa włoski są niemal pionowe, a przy zewnętrznej końcówce pochylone. Aby zachować naturalny wygląd brwi, wypełniając łuk brwiowy, sugeruj się kierunkiem wzrostu włosków. Początek brwi zaznacz bardzo subtelnie. Gdy pisak do brwi zastygnie, możesz nakładać na wierzch inne produkty do brwi!

Nasz beauty tip: wisienką na torcie w makijażu brwi pisakiem do brwi jest wyczesanie włosków bezbarwnym żelem. Uwielbiamy używać do tego Nanobrow Lamination Gel. Brwi zyskają dodatkowej objętości i pozostaną na swoim miejscu przez cały dzień.

Za co uwielbiamy pisak do brwi Nanobrow Microblading Pen?

Nanobrow Microblading Pen to po prostu dobry pisak do brwi, który gwarantuje trwały efekt i nienaganny wygląd brwi.

Dodatkowo:

  • ma wodoodporną formułę, która nie ściera się i nie rozmazuje na skórze,
  • występuje w kilku uniwersalnych kolorach, zarówno ciepłych, jak i chłodnych,
  • w szybkim tempie wypełnia całe brwi kreseczkami, zastępującymi włoski tam, gdzie nie chcą one rosnąć,
  • linie, które rysuje ten marker do brwi, są cieńsze niż 1 mm!
  • łatwo zmyć go ze skóry płynem do demakijażu,
  • to “microblading w tubce” 🙂

Dowiedz się więcej na  www.nanobrow.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)