Nowy look ze sztucznymi rzęsami do samodzielnej aplikacji od Nanolash!

zestaw startowy do przedłużania rzęs

Rzęsy są uważane za najpiękniejszą oprawę oczu. Oczywiście, jest to prawdziwe stwierdzenie w momencie, kiedy włoski są zadbane, długie i wyraziste. Nie każda z kobiet może się takim atutem pochwalić. Z pomocą przychodzą jednak kępki do samodzielnej aplikacji!

Samodzielne przedłużanie rzęs w domu

Wiele kobiet marzy o tym, by stylizacja rzęs pomogła im uzyskać efekt podobny do tego, który propagowany jest przez celebrytki. Rihanna, Kim Kardashian czy Katy Perry uwodzą spojrzeniem, któremu wyrazu dodaje niesamowity wachlarz rzęs.

Co więcej, rzęsy celebrytek zawsze wyglądają naturalnie – nie widać łączeń, włoski nie są sklejone, a całość prezentuje się wręcz fenomenalnie.

Dzięki kępkom DIY Eyelash Extensions każda kobieta może uzyskać taki sam, lub nawet i lepszy efekt. Są to kępki rzęs do przedłużania, które można aplikować samodzielnie w domu. Nie trzeba już szukać wolnego dnia na wizytę u kosmetyczki – magiczne rzęsy, rodem z czerwonego dywanu są na wyciągnięcie ręki.

zestaw startowy do przedłużania rzęs

Rzęsy w kępkach DIY Eyelash Extensions – bezproblemowa i trwała aplikacja

Zakładanie kępek DIY samodzielnie, może wzbudzić pewne wątpliwości. Wiele kobiet może obawiać się braku doświadczenia, a nawet i umiejętności w tym zakresie. Jednak rzęsy do samodzielnej aplikacji Nanolash zostały zaprojektowane tak, by poradziła sobie z tym nawet amatorka!

Produkt sprzedawany jest w dwóch wersjach:

  • 36 kępek o długościach 10,12 i 14 mm – do wyboru jest aż 8 modeli;
  • zestaw do przedłużania rzęs Nanolash – wówczas oprócz kępek można w nim znaleźć także bonder, pęsetę do rzęs, sealer oraz remover.

Aplikacja wymaga jedynie trzech prostych kroków. Na rzęsy należy nanieść bonder i odczekać do momentu, w którym uzyska on lekkość. Jest to około 30-60 sekund. Następnie wybraną kępkę należy nanieść od spodu rzęs, około 1 mm od linii rzęs i lekko docisnąć. Na całość należy nanieść sealer, który pomoże pozbyć się lepkiej warstwy. Aplikacja utrzymuje się 5 dni.

W dosłownie 10 minut można wykonać samodzielną aplikację rzęs, a dzięki różnorodnym rozmiarom, można stylizować włoski na wiele, różnych sposobów.

zestaw startowy do przedłużania rzęs

Nanolash DIY Eyelash Extensions – rzęsy premium

Rzęsy do przedłużania DIY od Nanolash można określić mianem produktu premium. Wykonane są one z lekkiego i przyjemnego materiału, który nie podrażni nawet najdelikatniejszych oczu.

Dodatkowo sam fakt tego jak przyklejać sztuczne rzęsy jest banalnie prosty. Nie chodzi tu jedynie o sposób aplikacji, ale o projekt kępek. Dysponują one czarnym, elastycznym paskiem, który sprytnie ukrywa linię łączenia. Miękkie, sztuczne rzęsy optycznie wtapiają się w naturalne włoski, pozwalając na osiągnięcie najlepszych rezultatów.

Kępki DIY Eyelash Extensions są przeznaczone nie tylko do użytku domowego. Z powodzeniem mogą z nich korzystać salony kosmetyczne, czy początkujące stylistki. Praca z nimi jest prosta, efektywna i przyjemna.

Przedłużanie rzęs w domu kępkami Nanolash – podsumowanie

Łatwe i szybkie przedłużanie rzęs w domu nie jest już tylko marzeniem. Kępki do rzęs Nanolash to przede wszystkim:

  • trwała i wygodna aplikacja;
  • różnorodne modele do wyboru;
  • wysoka jakość sztucznych rzęs, które są odpowiednie nawet dla wrażliwych oczu;
  • spektakularne efekty w zaledwie 10 minut.

Każda kobieta może osiągnąć taki rezultat w zakresie stylizacji rzęs, o jakim zawsze marzyła. Kępki do samodzielnej aplikacji będą świetnym rozwiązaniem na co dzień, ale także na spotkania biznesowe czy przyjęcia firmowe. Co więcej, przy odpowiedniej pielęgnacji panie mogą zwiększyć trwałość aplikacji i cieszyć się uzyskanym efektem znacznie dłużej!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)