Paznokcie nie z tej ziemi z Ciaté

Caviar Luxe Manicure Set

Takich paznokci jeszcze nie miałaś! Posypane kolorowymi kuleczkami przypominającymi kawior. Takie cudo wymyśliła marka Ciaté, a są to lakiery do paznokci Caviar Luxe Manicure Set.

Zadbane i pomalowane paznokcie to podstawa eleganckiego wyglądu każdej kobiety.

Zresztą dłonie mówią o człowieku bardzo wiele. Stwórz swój unikalny wizerunek z lakierami Ciaté. Marka Ciaté została założona przez Charlotte Knight, która zajmuje się artystycznym zdobieniem paznokci. To właśnie ona wymyśliła kawiorowe lakiery, nowość na kosmetycznym rynku.

Zestaw zawiera bazowy lakier do paznokci (pojemność 13, 5 ml), dostępny w kilku kolorach ( są to między innymi czarny, biały srebrny, złoty), buteleczkę z kolorowymi kulkami, którymi obsypuje się pomalowane paznokcie (zawiera 65 gramów małych perełek), lejek pomocny w przesypaniu kuleczek do buteleczki, podstawkę, na której wykonuje się manicure oraz instrukcję obsługi. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko. Obydwa lakiery ozdobione są uroczymi kokardkami. Pędzelek, dzięki długiemu trzonkowi, dobrze układa się w dłoni.

W wykonaniu kawiorowego wzoru na paznokciach pomoże ci instrukcja obsługi dołączona do zestawu. Paznokcie pomaluj dwa razy lakierem bazowym. Mokry lakier posyp kolorowymi kuleczkami; zrób to nad tacką. Delikatnie dociśnij kulki na paznokciach i odczekaj od 15 do 20 minut, tak by obydwa lakiery mogły wyschnąć. Całość zabezpiecz bezbarwnym lakierem. Kulki, które pozostały na tacce, przesyp za pomocą lejka do buteleczki. Producent gwarantuje, że kawiorowy efekt na paznokciach utrzyma się do dwóch dni.

Można mieć wątpliwości, czy kuleczki rzeczywiście utrzymują się na paznokciach. Całkiem możliwe jest, że będą zaczepiać się o włosy lub ubranie, lub po prostu odpadać z końcówek paznokci. Jednak efekt obsypanych kawiorem paznokci jest nieziemski. Takie paznokcie sprawdzą się na pewno na okazjonalne wyjścia ze znajomymi, przyjęcia, imprezy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)