Podkład Pan Stick Max Factor

Pan Stick Max Factor

Dobra jakość i łatwość użycia – takie cechy powinien łączyć w sobie kosmetyk idealny. Wypróbuj podkład Pan Stick marki Max Factor i przekonaj się, czy jest to kosmetyk przeznaczony dla ciebie.

Co sprawia, że decydujesz się na zakup konkretnego podkładu?

Opinie koleżanek, cena, opakowanie, dostępność? Głównym powodem jest na pewno końcowy efekt. Zależy ci na naturalnym wyglądzie, zadbanej i zdrowej skórze. A najlepiej, jeśli uzyskasz taki rezultat przy jak najmniejszym wysiłku.

Podkład Pan Stick dobrze kryje niedoskonałości. Wystarczy niewielka ilość kosmetyku, by ukryć najmniejsze przebarwienia lub trądzik. Wtapia się w skórę, nie tworzy efektu maski. Intensywność krycia możesz stopniować; większa ilość kosmetyku pozwoli ci na solidne zatuszowanie newralgicznych miejsc na twojej twarzy, minimalna ilość ukryje niewielkie zaczerwienienia. Podkład długo utrzymuje się na twarzy, nie spływa w ciągu dnia, nie zbiera się w zagłębieniach przy bruździe nosowo – wargowej, w zmarszczkach wokół oczu i w innych miejscach. Wręcz przeciwnie, pomaga je ukryć i wygładzić.

Pan Stick Max Factor dostępny jest w sześciu wersjach kolorystycznych: począwszy od jasnego beżu, przez stonowane odcienie brązu, do naprawdę ciemnego koloru brązowego.

Podkład ma ciężką i tłustą konsystencję. Z tego powodu nie jest polecany osobom, które mają tłustą cerę; z tym kosmetykiem na twarzy będą się świecić. Sprawdzi się za to u pań z suchą lub normalną skórą.

Aplikacja podkładu jest bardzo łatwa. Pan Stick ma formę sztyftu. Dzięki niemu szybko i równomiernie nałożysz kosmetyk. Można go również nanosić pędzelkiem lub wklepać palcami. Jeżeli jego konsystencja jest dla ciebie zbyt ciężka, wymieszaj go z nawilżającym kremem. Pomoc w wykonywaniu makijażu z podkładem Pan Stick zaoferowali wizażyści Max Factora. Dobierz odpowiedni dla siebie odcień, sprawdzając kolor kosmetyku na linii żuchwy. Stosuj na całą twarz lub punktowo, zawsze w świetle dziennym.

Opakowanie zawiera 9 gramów produktu. Wydaje się, że jest bardzo małe. Mimo to kosmetyk starcza naprawdę na bardzo długo, a niewielki rozmiar pozwoli ci na zabranie podkładu Pan Stick ze sobą i poprawienie makijażu poza domem.

Podkład ma przyjemny zapach.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)