Relaksacyjna kąpiel domowa

relaksacyjna_kapiel_domowa

Ciężki dzień w pracy? Nadmiar codziennych obowiązków i spraw do załatwienia może zmęczyć każdego z Nas. Dlatego też, warto po przyjściu do domu urządzić sobie relaksującą kąpiel, po której szybko uspokoimy skołatane nerwy.

Do kąpieli dodać można wszelkiego rodzaju olejki dzięki którym, nie tylko po łazience rozejdzie się piękny zapach, ale dodatkowo nasza skóra zostanie także wygładzona i odpowiednio nawilżona. Istnieją także olejki o konkretnych właściwościach, dla przykładu odprężające, pobudzające i inne.

Warto zapoznać się przede wszystkim z oferta marki Clarins. Firma ta bowiem posiada ogromną ilość tego rodzaju kosmetyków.

Dobrze jest także pamiętać, że woda używana do kąpieli nawet relaksacyjnej, nigdy nie powinna być zbyt gorąca. Jest to szczególnie nie zdrowe, zwłaszcza dla kobiet w ciąży.

Woda powinna być letnia co jest zdrowsze nie tylko dla naszej skóry ale i włosów. Jeśli nie przepadamy za olejkami, po których skóra jest nieco tłusta, warto zastosować jedne z aromatycznych płynów do kąpieli. Płyny tego rodzaju są też bardzo lubiane przez wszystkie dzieci.

Należy również pamiętać, iż kąpiel nie może być zbyt długa, co może być nieco niebezpieczne dla naszego organizmu. Nadmiar pary wodnej sprawi, że możemy poczuć się senni. Niestety, wielu ludzi już straciło swoje życie poprzez zaśnięcie w wannie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)