Lashcode

Skutecznych sposobów na piękne rzęsy jest wiele. Jednym z nich jest odżywka. Zaprojektowana dla tych najbardziej wymagających, dla których olejek rycynowy to zdecydowanie za mało. Ale również dla wszystkich korzystających z przedłużania i zagęszczania rzęs u kosmetyczki, czy doklejających sztuczne rzęsy przy każdym makijażu. Stosowanie odżywki jest tańsze i daje trwalsze efekty. Powinien więc sięgnąć po nią każdy, kto chce mieć naturalnie długie i gęste rzęsy. Bez makijażu, bez przedłużania i bez tłustych olejków.

DOBRA ODŻYWKA DO RZĘS – TAKA JAK LASHCODE – TO KLUCZ DO SPOJRZENIA ZACHWYCAJĄCEGO NATURALNYM PIĘKNEM.

To lekka formuła stworzona na bazie ekstraktów roślinnych: z kiełków pszenicy, kiełków soi oraz korzenia tarczycy bajkalskiej. To kompleks substancji, które razem nazywane są baicapilem, który przyspiesza naturalny wzrost rzęs, zapobiega ich wypadaniu, wzmacnia i regeneruje. Oprócz nich w Lashcode królują też peptydy oraz arginina, czyli silnie odbudowujące składniki, dzięki którym rzęsy szybciej stają się grubsze, dłuższe i mocniejsze. To najlepiej nasycona cennymi składnikami odżywka do rzęs, która działa już od pierwszego użycia.

Na pierwsze efekty poczekamy około 3-4 tygodni. Tyle potrzeba, żeby składniki Lashcode zadziałały we wnętrzu cebulek rzęs, wzmacniając je i odżywiając. Z każdym dniem rzęsy będą lepiej nawilżone, elastyczniejsze i mocniejsze. Jeśli będziemy stosować odżywkę regularnie, po kilku tygodniach zmniejszy się ilość rzęs, które wypadają np. podczas demakijażu.

Odżywka do rzęs Lashcode ma 5 ml pojemności. To więcej niż w standardowych produktach tego typu. Z tego względu można stosować ją bez przerwy nawet przez okres 6 miesięcy lub dłużej – to zależy od stosowanej ilości i tego, po jakim czasie przejdziemy na tzw. kurację podtrzymującą (stosowanie rzadziej niż raz dziennie). Aplikacja nie jest skomplikowana. Lashcode wyposażono w cienki, elastycznych pędzelek, który dopasowuje się do rzęs. Naniesienie serum u ich nasady to żaden problem i zajmuje zaledwie kilka sekund.

Po Lashcode może sięgnąć każdy, kto chce wesprzeć naturalny wzrost swoich rzęs. To pielęgnacja przeznaczona nawet dla osób o wrażliwej skórze okolicy oczu. Możemy stosować Lashcode, nosząc soczewki kontaktowe lub mając przedłużone rzęsy. Produkt zalecany do stosowania osobom powyżej 18 roku życia.

Cena to 129 zł. Kupując odżywkę Lashcode w zestawie z maskarą Lashcode (również wzbogaconą o składniki, które pielęgnują rzęsy w trakcie dnia), zyskujemy, bo zestaw kosztuje mniej. Warto!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)