Revitalash

Stworzona przez okulistę dr. Brinkenhoff’a firma Revitalash to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się marek w branży kosmetycznej. Zgodnie z powszechnie obwiązująca wersją, inspiracją dla twórcy tej marki była jego żona- Gayle. To ona stała się źródłem poszukiwania przez doktora Brinkenhoff’a formuły kosmetycznej, która pozwoli na odzyskanie naturalnego piękna nawet po ciężkiej chorobie. Zastosowana przez męża Gayle formuła spowodowała bowiem błyskawiczne wręcz odzyskanie przez nią pięknych naturalnych rzęs.

Naturalne piękno stające się podstawą wzrastającej samooceny to główny cel jaki przyświeca marce Revitalash.

Dodatkową wartością, jaką dają kosmetyki Revitalash to efekt odżywienia, który uzyskuje się dzięki ich zastosowaniu. Produkty pochodzące od dr Brinkenhoff’a swoje zastosowanie znajdują głównie przy okazji kosmetyki brwi, rzęs a także włosów.

Obecnie marka stworzona przez dr Brinkenhoff’a proponuje swoim klientom osiem produktów przeznaczonych do kosmetyki rzęs, brwi oraz włosów. Dla pięknych i naturalnie odżywionych rzęs, marka Revitalash proponuje produkt Eyelash Conditioner Advanced, który zawiera specjalną formułę advanced zawierającą aktywniejsze molekuły pochodnych kwasów karboksylowych oraz szereg wyciągów roślinnych wzbogaconych o działanie nanopeptydów. Dzięki wysokiej efektywności, jedno opakowanie o pojemności 3, 5 ml pozwala na 6 miesięcy codziennej kuracji. Efektem końcowym stosowania Eyelash Conditioner Advanced są wyraźnie dłuższe rzęsy i to już po trzytygodniowej kuracji.

Produkty Revitalash są dostępne w autoryzowanych salonach kosmetycznych na terenie całej Polski. Ponadto klienci indywidualni mogą się w nie zaopatrzyć w sklepach internetowych. Cena Eyelash Conditioner RevitaLash® Advanced 3, 5ml zaczyna się od 324, 00 zł

Sposób stosowania:
Eyelash Conditioner Advanced stosuje się na noc, nakładając go jak eyeliner tuż przy korzeniu rzęs. Po trzech czterech miesiącach stosowania odżywki, dla podtrzymania efektu działania kosmetyku należy z niego korzystać od 2 do 3 razy 2 tygodniu.

Revitalash skład INCI

Aqua, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium Phospahte, Phosphoric Ac.,Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Butylene Glycol, Calendula Officinalis Extract, Panax Ginseng Extract, Serenoa Serrulata Extract, Camellia Sinensis Extract, Swertia Japonica Extract, Triticum Vulgare Germ Protein, Pentylene Glycol, Biotinoyl Tripeptide-1, Octapeptide-2.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 3 votes)