Czy można laminować rzęsy w domu? Z Nanolash Lift Kit jest to możliwe!

zestaw do laminacji

Laminacja i lifting rzęs to zabieg bijący obecnie rekordy popularności. Nie da się zaprzeczyć, że osiągane dzięki niemu rezultaty zadowolą nawet najbardziej wymagające kobiety. Jednak często znalezienie wolnego czasu na wizytę u kosmetyczki graniczy z cudem. Dzięki Nanolash Lift Kit będzie można taki zabieg przeprowadzić w domu o dowolnej porze!

Czym jest laminowanie rzęs w domu?

Lifting rzęs – zabieg, który kojarzy każda z kobiet. To właśnie on stał się tak popularny w ostatnim czasie. Oferowany jest on głównie w przez profesjonalne salony kosmetyczne. Nic więc dziwnego, że domowe laminowanie rzęs może wzbudzić wśród kobiet wiele wątpliwości. Okazuje się jednak, że jest to możliwe i co więcej, jest to także banalnie proste.

Niezbędny jest tu zestaw do liftingu Nanolash Lift Kit. To produkt profesjonalny pochodzący od znanej i lubianej w świecie kosmetycznym marki. Jest to zestaw jakości premium. Pozwoli on na przeprowadzenie laminacji rzęs w domu w taki sam sposób, w jaki wykonywana jest ona w salonie.

Sam zabieg polega na wydłużeniu, pogrubieniu i podkręceniu włosków. Jednocześnie preparaty są bogate w witaminy i odżywcze substancje. Pozwalają więc one na przeprowadzenie regeneracji rzęs oraz ich dogłębne odżywienie.

laminacja rzęs w domu

Zestaw do liftingu rzęs od Nanolash – co można w nim znaleźć?

Marka Nanolash praktycznie od zawsze stawia na estetykę swoich produktów. Widać to świetnie na przykładzie zestawu Nanolash Lift Kit. Eleganckie, zachęcające do otwarcia opakowanie skrywa w sobie:

  • preparaty do laminacji – Lift – Step 1, Fix – Step 2, Keratin Booster – Step 3;
  • 3 pary silikonowych wałeczków – dostępne są w rozmiarze od S do L;
  • klej Lift Lash Glue – do mocowania silikonowych wałeczków;
  • pozostałe akcesoria niezbędne do wykonania laminacji.

Preparaty dostępne są w saszetkach po 10 każdego z nich o pojemności 0,5 mililitra. Klej zaś oferuje pojemność 5 mililitrów. Analogicznie zestaw Nanolash Lift Kit pozwala na wykonanie 10 laminacji rzęs. Jest to wydajne i ekonomiczne rozwiązanie, które pozwoli na lifting rzęs znacznie mniejszym kosztem niż ten, który wykonywany jest w salonie kosmetycznym.

Warto podkreślić, że preparaty oznaczone są poszczególnymi numerkami. Można potraktować to jako instrukcję i aplikować je w dokładnie takiej kolejności podczas wykonywania zabiegu.

Domowa laminacja rzęs krok po kroku z Nanolash Lift Kit

Laminowanie rzęs w domu dzięki Nanolash stało się nie tylko możliwe, ale także dziecinnie proste. Instrukcja dołączona do opakowania jest czytelna i logiczna. Dziewczyny, które nie miały wcześniej doświadczenia z liftingiem rzęs w domu, bez problemu poradzą sobie z przeprowadzeniem tego zabiegu.

Oto krótka instrukcja krok po kroku:

  • rzęsy należy oczyścić z resztek kosmetyków i za pomocą płatków oddzielić górne włoski od dolnych;
  • należy za pomocą kleju przymocować wałeczki maksymalnie blisko linii rzęs;
  • kolejno aplikuje się preparaty, pozostawiając je na rzęsach przez 7-10 minut;
  • przed nałożeniem kolejnej warstwy trzeba usunąć poprzednią;
  • po upływie wyznaczonego czasu wałeczki można odkleić, a włoski przeczesać.

Gotowe. Od tego momentu można podziwiać długie, podkręcone i nawilżone włoski. Zgodnie z deklaracją producenta, efekt powinien utrzymać się przez około 8 tygodni. W przypadku bardzo zniszczonych rzęs czas ten może jednak się nieco skrócić.

lifting rzęs w domu

Laminowanie i lifting rzęs w domu – czy warto ten zabieg przeprowadzić?

Zestaw do liftingu i laminacji rzęs od Nanolash to produkt premium. Pozwoli on nie tylko wystylizować rzęsy, ale także odbuduje ich strukturę, dzięki czemu będą nawilżone, miękkie i elastyczne.

Nie da się ukryć, że lifting rzęs to skuteczny sposób na to, by zapomnieć o zalotce, a także wielu warstwach tuszu, które trzeba co rano nakładać na rzęsy. Co więcej, zestaw Nanolash Lift Kit jest stworzony dla każdej kobiety. Nie trzeba mieć doświadczenia, by móc z niego skorzystać. Najlepiej się o tym samodzielnie przekonać! Zestaw do domowej laminacji rzęs zamówisz na stronie nanolash.pl.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)