Regenerum do rzęs

Ideą przyświecającą marce Regenerum jest zastosowanie dobrze znanych sprawdzonych składników, w nowoczesnej i usprawnionej wersji. Dzięki takiej mieszance kosmetyki tej marki są praktyczne w zastosowaniu a do tego niezwykle skuteczne. Marka Regenerum ma w swej ofercie szereg kosmetyków, które zastosowanie znajdują w odzywaniu rzęs, paznokci, pięt, ust oraz dłoni.

Regeneracyjne serum do rzęs marki Regenerum to artykuł kosmetyczny o zdwojonym działaniu.

Dzięki temu, pielęgnacja oraz regeneracja rzęs odbywa się z niezwykła intensywnością. Sprawia to, że stają się one wyraźnie grubsze, dłuższe oraz zauważalnie wzmocnione, a wszystko to przy zachowaniu naturalnego wyglądu. Skład Regenerum serum do rzęs to dwie formuły opracowane specjalnie dla tego kosmetyku:

– Serum z eyelinerem które zastosowanie znajduje na linii rzęs. Jest ona złożona z odżywczych lipooligopeptydów, dzięki czemu cebulki rzęs są stymulowane a to jest źródłem nie tylko przyspieszenia ich wzrostu, ale także zagęszczenia oraz pogrubiają struktury każdego włoska. Zawarty w recepturze ekstrakt ze świetlika ma działanie kojące i łagodzące co ma ogromne znaczeniu wobec delikatnej skóry powiek.

– Serum wyposażone w szczoteczkę dzięki której możliwe jest stosowanie kosmetyku na całej długości rzęs. W tej opcji formuła została wyposażona w matrykiny z prowitaminą B5, dzięki czemu rzęsy oszałamiająco się wydłużają co jest efektem wnikania matrykinów we włókna włosków. Ponadto Serum wzbogacono żelem z aloesu oraz witaminą E, co powoduje nawilżenie, uelastycznienie oraz wzmacnianie rzęs.

Oba wyżej wymienione produkty tak samo, jak wszystkie inne pochodzące z marki Regenerum dostępne są wyłącznie w aptekach. Obok wyjątkowej skuteczności, bezpiecznej formuły i łatwości stosowanie, kosmetyki marki Regenerum są osiągalne finansowe dla większości klientów. Przeciętna cena tych produktów mieści się w przedziale do 30 złotych. Dzięki temu, oraz efektywności formuł stosowanych przez Regenerum produkty te stanowią niezwykle ciekawą ofertę na rynku kosmetycznym,

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)