Serum do twarzy Nanoil z retinolem – cera jak nowa!

Czujesz, że twoja cera wymaga ostatnio większej troski? Stała się ziemista, poszarzała i bez życia? Dostrzegasz zmarszczki i przebarwienia? A może zmagasz się z trądzikiem, który często przytrafia się także w wieku dojrzałym? Wybierz serum do twarzy z retinolem Nanoil – to doskonały sposób na to, by cera była jak nowa!

Powody starzenia się skóry

Skóra starzeje się z wielu powodów, ale okazuje się, że kilku z nim możesz zapobiec, co w znacznym procencie opóźni pojawianie się zmarszczek. Najczęstsze powody starzenia się skóry to:

1. Stres oksydacyjny – czyli tzw. wolne rodniki tlenowe, które powodują “zakłócenia” w komórkach skóry.

2. Promieniowanie UV – słońce jest jednym z najpoważniejszych wrogów młodej, jędrnej cery!

3. Przewlekły stres i zdenerwowanie – powodują, że w organizmie wydziela sie hormon stresu, który powoduje wiele szkód, w tym postarza.

4. Genetyka – predyspozycje genetyczne czyli skłonność do szybkiego lub powolnego starzenia dziedziczymy w pewnym stopniu po przodkach.

5. Nieodpowiednia pielęgnacja – to dość powszechny powód szybszego starzenia, które może być spowodowane np. przesuszeniem skóry lub brakiem składników anty-aging.

6. Upływ czasu i zmiany hormonalne – czyli wszystkie procesy, które zachodzą w ciele i są nieuniknione, np. rozpad kolagenu i elastyny, spadek hormonów i utarta elastyczności skóry, plamy pigmentacyjne.

Dobra wiadomość jest taka, że niektóre zmiany można spowolnić! Oczywiście nie mamy wpływy na genetykę, ale możemy dostarczać skórze składniki, które zapewnią jej młodość i zahamują szybkie tworzenie zmarszczek, a także rozjaśnią plamki i przebarwienia. Jedną z takich substancji jest retinol.

Retinol na zmarszczki i nie tylko

Retinol – składnik kosmetyczny, który jest już owiany legendą! Istnieje w kosmetycznym świecie już około 40 lat, sam więc jest w „dojrzałym” wieku, a wciąż – mimo dużego postępu kosmetologii – należy do najskuteczniej odmładzających skórę składników! Retinol jest formą witaminy A, która ma silne działanie odmładzające. Co więcej – odpowiednia forma kosmetyczna retinolu daje szybie, doskonale widoczne efekty, w postaci lepiej wyglądającej skóry (retinol działa na poziomie naskórka), a także spłyconych zmarszczek i poprawy gęstości skóry (retinol działa też w jej wewnętrznych warstwach).

Serum z retinolem do twarzy Nanoil – rozwiązanie w walce o młodość

Nanoil Retinol Face Serum to najlepsze rozwiązanie dla skóry, która straciła elastyczność, widać na niej pierwsze, lub utrwalone zmarszczki, ma nieładny koloryt i plamy pigmentacyjne. Serum zawiera doskonałą formę retinolu: jest odpowiednie nawet dla wrażliwej oraz trądzikowej skóry. Retinol słynie bowiem nie tylko z właściwości anty-aging, ale także antytrądzikowych. Regularnie stosowany odnawia naskórek, pomagając pozbyć sie starego, zalegającego na skórze i odsłaniając nową, piękną cerę!

Serum z retinolem Nanoil – efekt młodej skóry!

Serum do twarzy z retinolem Nanoil to dobry kosmetyk, który zapewni ci rzetelną pielęgnację anty-aging. Ma krótki i przemyślany skład, w którym obok doskonałego retinolu znajdziesz także roślinne składniki, wspierające pielęgnację cery. Należą do nich: wyciąg z korzenia punarnava, o działaniu rozjaśniającym przebarwienia; znakomicie poprawia koloryt skóry i przyczynia się do młodego wyglądy cery. Roślinny glikol propylenowy dba o idealne nawilżenia i gładkość skóry. Dzięki temu już od pierwszego użycia serum Nanoil skóra staje się miła w dotyku i nie przesusza się tak, jak wcześniej.

Szybko zobaczysz też efekty w postaci idealnie sprężystej, młodzieńczej cery bez zmarszczek i o pięknym kolorycie.

Więcej informacji o serum z retinolem Nanoil na stronie: www.nanoil.pl!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)