Christian Dior Diorshow Maximizer Lash

Alternatywą dla silnie skondensowanych odżywek do rzęs które w większości można nabyć tylko w aptekach jest pochodząca ze znanej firmy Christian Dior Diorshow Maximizer Lash. Jest to serum, które dzięki specjalnie przystosowanej szczoteczce gwarantuje, że idealnie nałożony kosmetyk w pełni wykona swoje zadania dając efekt gęstych, długich rzęs. Dzięki solidnej silikonowej szczoteczce pierwsze efekty są widoczne niemal od razu po nałożeniu kosmetyku.

Sam produkt jest swoista hybrydą.

Objawia się to tym, że spełnia on dwie funkcje. Z jednej strony działa wzmacniająco oraz pobudzająco na wzrost rzęs a z drugiej strony może być stosowany jako wydłużająco-pogrubiająca baza pod maskarę.

Zastosowanie wyjątkowo elastycznego i komfortowego, a do tego lekkiego niczym piórko pokrycia, możliwego do uzyskania dzięki specjalnej szczoteczce gwarantuje stuprocentowe pokrycie rzęs. Jednocześnie efektem niejako dodatkowym jest wygładzenie rzęs oraz ich powiększenie i nabłyszczenie Rzęsy stają się niemal od razi podkręcone, wyraźnie pogrubione, a do tego wydłużone i przy tym idealnie przygotowana na nałożenie maskary.

Specjalnie przygotowana formuła działa na rzęsy wzmacniająca je co jest widoczne już po kilku dniach stosowania. Połączenie kwasu hialuronowego z właściwościami pobudzającymi rzęsy i specjalnym, wyjątkowym składnikiem aktywnym – Lash Maximizer – daje efekt w postaci pobudzenia wzrostu rzęs, zwiększenia ich gęstości. Rzęsy stają się dłuższe, wyraźnie mocniejsze olśniewająco piękne a co najważniejsze wyjątkowo zdrowe co jest efektem pobudzenia ich naturalnej witalności.

Produkt dostępny jest w drogeriach oraz salonach kosmetycznych a także w internecie. Opakowanie o objętości 10ml można zakupić już za 100zł. Cena w oczywisty sposób jest efektem tego jaką markę reprezentuje ten kosmetyk. Niemniej jednak, zakupując, Diorshow Maximizer Lash można miec pewność, że jest to produkt wyjątkowy, gwarantujący zadowalające i trwałe efekty oraz satysfakcję z dobrze wydanych pieniędzy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)