Fluid do włosów Supreme Selection Restore od Syoss

Supreme Selection Restore

Jakie są najlepsze kosmetyki? Taki, które działają na wszystko i są dla wszystkich. Jednym z takich kosmetyków jest fluid do włosów Supreme Selection Restore od Syoss.

Fluid do włosów – co to takiego?

Jest kosmetykiem wszechstronnym. Można używać go, jeśli masz zniszczone, suche, normalne lub przetłuszczające się włosy. Kosmetyk poradzi sobie również z lokami i puszącymi się włosami. Fluid do włosów pielęgnuje i regeneruje, odbudowuje i wygładza strukturę włosów, ułatwia rozczesywanie, zapobiega plątaniu się pasemek i nabłyszcza. Posiada właściwości antystatyczne i dlatego musi obowiązkowo znaleźć się w kosmetyczce lub na półce w łazience. Fluid będzie chronił nasze włosy podczas zmiennej pogody i zbiegów fryzjerskich (suszenie i prostowanie).

Fluid do włosów Supreme Selection Restore
Marka Syoss stworzyła fluid do włosów, który przeznaczony jest dla miłośniczek idealnie ułożonych fryzur i zadbanych włosów. Supreme Selection Restore wchodzi w skład specjalnej linii pielęgnacyjnej. Oprócz fluidu znajdują się: balsam, kąpiel i odżywka regeneracyjna do włosów. Fluid do włosów Supreme Selection Restore od Sysoss działa na trzy sposoby. Można wykorzystać go podczas mycia włosów jako pomoc dla szamponu. Należy wmasować go we włosy przed myciem; taki rodzaj pieęgnacji sprawia, że włosy są zregenerowane i lekkie. Drugi sposób pielęgnacji włosów polega na wmasowaniu fluidu we włosy po umyciu. Zapobiega to rozdwajaniu końcówek i ułatwia rozczesywanie. Supreme Selection Restore można wetrzeć również na noc. Kosmetyk odbuduje najgłębsze warstwy włosów, wygładzi ich powierzchnię i nabłyszczy. Co sprawia, że fluid do włosów Syoss jest taki skuteczny? Tajemnica tkwi w składzie kosmetyku. Znajdują się w nim: keratyna, panthenol, kwas mlekowy, olej z pestek moreli.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)