Odżywka Jantar do zniszczonych włosów

Jeżeli masz zniszczone, suche i cienkie włosy, zastosuj odżywkę Jantar.Magiczna moc bursztynu pomoże zregenerować twoje włosy i przywrócić ich naturalny blask.

Bursztyn w kosmetyce

Bursztyn nie tylko wykorzystywany jest w jubilerstwie. Jako składnik naturalny występuje również w kosmetykach i lekach zwalczających choroby dermatologiczne. W przemyśle kosmetycznym z bursztynu wytwarza się na przykład olej bursztynowy (zmiękcza skórę, zwiększa przepływ krwi) i kwas bursztynowy (spowalnia procesy starzenia skóry,zmniejsza opuchliznę). Ważnym składnikiem kosmetyków jest też sproszkowany bursztyn, który stosuje się do produkcji kremów regenerujących i uelastyczniających skórę. Z jantaru wytwarza się wiele kosmetyków. Należą do nich między innymi: kremy chroniące przed promieniami UV, szampony, płukanki do włosów, perfumy orazpeelingi. Wszystkie te produkty chronią skórę, wygładzają cerę,rozświetlają ją i korzystnie wpływają na stan włosów i skóry głowy.Bursztyn posiada właściwości przeciwbakteryjne, redukujące powstawaniezmarszczek, pobudzające krążenie krwi i odnowę komórek skóry.

Odżywka Jantar na zniszczone włosy
Firma Farmona opracowała odżywkę Jantar, która regeneruje zniszczone włosy. Głównym składnikiem kosmetyku jest bursztyn, który w połączeniu z innymi substancjami aktywnymi wzmacnia włosy, chroni przed zanieczyszczeniami ze środowiska zewnętrznego i promieniami słonecznymi, stymuluje je do wzrostu. Odżywka przeznaczona jest do włosów cienkich, słabych, delikatnych i z tendencją do przetłuszczania.Mogą stosować ją osoby w każdym wieku. Produkt od Farmony hamuje wypadanie włosów i pielęgnuje je, nadając im blask, sprężystość i grubość. Poza bursztynem w odżywce znajdują się panthenol oraz witaminy A, E i F. Odżywkę Jantar stosuje się codziennie przez trzy tygodnie,wcierając ją w skórę głowy; odżywki nie spłukuje się. Po kilku dniach kuracji można ponowić kurację.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)