Termoloki Revlon, czyli loki bez wysiłku

termoloki revlon

Papiloty, wałki, lokówka, suszenie na szczotce… Co jeszcze musiałabyś
przeżyć, żeby móc pochwalić się pięknymi loczkami? Jeżeli kręcenie loków było dla ciebie trudne i zajmowało ci mnóstwo czasu, od teraz może sprawić ci to  przyjemność. Jak? Zakręć włosy na termolokach od Revlon.

Co to są termoloki?

Termoloki są jednym ze sprzętów fryzjerskich; oczywiście możesz kupić takie urządzenie i korzystać z niego w domu. Służą do szybkiego i łatwego modelowania loków, a efekt jest naprawdę rewelacyjny.
Revlon dla miłośniczek bujnych skrętów przygotował dwa zestawy termoloków. Pierwszy zawiera pięć termoloków o grubości 4 cm i pięć spinek motylkowych. Moc termoloków to 200 Watów. Drugi zestaw to 20 termoloków w trzech różnych rozmiarach, pokrytych welurem i 20 spinek. Poza tym zestaw posiada kontrolkę temperatury i moc 300 Watów.

Jak używać termoloków?
Odczekajmy chwilę aż termoloki nagrzeją się w specjalnej ładowarce. Następnie nakładamy je na włosy tak samo jak tradycyjne wałki i przypinamy klamrami dołączonymi do zestawu. Nie musimy ich długo trzymać, ponieważ termoloki osiągają odpowiednią temperaturę w krótkim czasie i okres wykonania fryzury zmniejsza się. Jeżeli martwisz się, że twoje włosy źle zniosą wysoką temperaturę, przed kręceniem możesz nałożyć kosmetyk do stylizacji na gorąco. Po zdjęciu termoloków, fryzurę spryskaj lakierem, który utrwali skręty, lub zastosuj kosmetyk nawilżający – zamknie on łuski włosowe, wygładzi twoją nową fryzurę i nabłyszczy włosy. Zadbaj również o końcówki: posmaruj je specjalnym kosmetykiem ochronnym. Kupując termoloki, zwróć uwagę na materiał, z którego są wykonane, temperaturę, moc i długość nagrzewania (włosy cienkie potrzebują około pięciu minut, żeby osiągnąć skręt, włosy grube zaś – trzy razy dłużej; chcąc zrobić delikatne fale, zdejmijmy termoloki nieco wcześniej). Jeżeli robisz loki tylko przed ważnymi uroczystościami, użyj zwykłych wałków lub lokówki. Jedno jest pewne: termoloki to wygodny i szybki sposób uzyskania eleganckich loczków.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)