Jak walczyć ze zmarszczkami? Krem Prodigy Extreme od Heleny Rubinstein

Prodigy Extreme Heleny Rubinstein

Zmarszczki. Jedyna rzecz, której nie chcemy na naszej twarzy. Niestety, kurze łapki, rowki i zagłębienia i tak się kiedyś na niej pojawią. Na szczęście zmarszczki można wygładzić. Jak to zrobić? Pomoże krem Prodigy Extreme od Heleny Rubinstein.

Zmarszczki pojawiają się już po 30 roku życia.

Są to małe zagłębienia przy kącikach oczu lub ust. Z wiekiem nasza twarz staje się coraz bardziej pomarszczona, na skórze powstają plamki i przebarwienia, połączenia kolagenowe osłabiają się, obniża się poziom kwasu hialuronowego, cera jest przesuszona.

Dlaczego niektórzy starzeją się w bardziej widoczny sposób?
Ma na to wpływ wiele czynników. Należą do nich między innymi geny i typ skóry (podobno cera tłusta starzeje się wolniej). Zmarszczki szybciej pojawiają się na skórze wtedy, gdy niewłaściwie o nią dbamy. Zła dieta, palenie papierosów i spożywanie alkoholu przyczyniają się do powstawania bruzd i plam starczych. Na starzenie się skóry wpływ mają także zanieczyszczenia i promieniowanie słoneczne.

Zmarszczkom zaradzić może krem Prodigy Extreme Heleny Rubinstein. Przeznaczony jest do każdego typu skory. Zamknięty jest w białym słoiczku o pojemności 50 ml. Do kremu dokupić można kosmetyk pielęgnacyjny do skóry wokół oczu i ust.
Krem przeciwzmarszczkowy Heleny Rubinstein zawiera dużo naturalnych składników. Są to między innymi: sekwoja i kwiat winogron, wyciąg z pąków buku, miód akacjowy, ruszczyk, peptydy ryżowe i mleczko pszczele. To właśnie te składniki zapewniają skórze odżywienie i odbudowanie połączeń kolagenowych. W efekcie skóra staje się nawilżona, wygładzona i promienna, a zmarszczki – spłycone i pomniejszone. Krem regeneruje cerę, przywracając na nowo połączenia międzykomórkowe, osłabione w wyniku wiotczenia. Rysy twarzy zostają wymodelowane, skórze zostaje przywrócona elastyczność.

Krem Prodigy Extreme można stosować rano i/lub wieczorem. Nanosi się go na całą twarz po wykonaniu demakijażu i oczyszczeniu za pomocą mleczka lub toniku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)