Innowacyjne paski do koloryzacji włosów! Zachowaj blask z Highlighting Foam Strips

paski piankowe do pasemek

Paski do profesjonalnej koloryzacji Highlighting Foam Strips zostały stworzone, by ułatwić pracę w Twoim salonie i skrócić proces farbowania. Termiczne pianki marki Colorcuts to innowacyjne i uniwersalne akcesorium, które jest godnym następcą popularnej folii aluminiowej. Wysokiej jakości piankowe listki są zaprojektowane pod kątem wielokrotnego użytku w salonie fryzjerskim. 

Folia aluminiowa + farba = katastrofa!

Czy wiesz, że zwykła folia aluminiowa nie jest bezpieczna dla włosów? Suchość, niewłaściwy kolor, wypadanie… To tylko kilka katastrofalnych skutków koloryzacji “na folię”. Wielu fryzjerów wciąż powiela utarte schematy i owija farbowane pasma w folię, gdzie włosy dosłownie się palą! Termiczne paski Highlighting Foam Strips to gwarancja bezpiecznej i sprawnej koloryzacji – bez przegrzewania włosów i zniszczeń. 

O marce Colorcuts

Maltańska marka Colorcuts tworzy specjalistyczne, ekologiczne produkty i akcesoria fryzjerskie, niezbędne w pracy każdego fryzjera. Firma zajmuje się tworzeniem praktycznych narzędzi ułatwiających wykonywanie najlepszych fryzur. Z uwielbieniem korzystają z nich zarówno zawodowcy w branży beauty, jak i praktykanci czy stażyści. Colorcuts to ekspert w koloryzacji włosów. Paski wykonane są w 80% z materiałów pochodzących z recyklingów, które nadają się do ponownego przetworzenia. Podczas produkcji ⅓ wykorzystywanej energii pochodzi to energia solarna. Polistyrenowe paski to nie tylko lepsze rozwiązanie dla włosów Twoich klientów – to również krok w stronę ekologii i “less waste”.

paski z pianki do koloryzacji

Czy w Twoim salonie podczas koloryzacji:

  • unosi się drażniący, chemiczny zapach,
  • pasma szybko się nagrzewają,
  • folia zsuwa się z włosów,
  • włosy po zabiegu są cienkie, przerzedzone i wypadają?

Zrezygnuj z folii aluminiowej! Wymień ją na bezpieczne piankowe paski do koloryzacji od Colorcuts! Highlighting Foam Strips to profesjonalne, fryzjerskie paski z pianki polistyrenowej, przeznaczone do wykonywania koloryzacji  włosów wszystkimi technikami: ombre, sombre, flamboyage, baleyage, refleksy itp. Tworzywo jest kompatybilne ze wszystkimi typami rozjaśniaczy i farb. Za pomocą pasków Colorcuts wykonasz wszystkie najmodniejsze koloryzacje

Paski Highlighting Foam Strips to nie kolejny, jednorazowy gadżet. Wykonane z biodegradowalnego tworzywa, posłużą Ci nawet na 800 użyć. Po skończonej koloryzacji umyj listki i użyj ponownie. Zużyte nadają się do recyklingu. 

Dzięki Highlighting Foam Strips  zyskasz:

200 pojedynczych listków o wymiarach 10 X 30,5 cm, które możesz dowolnie docinać

Komfort pracy

Krótszy czas koloryzacji

Wygodę dla klientów

Stałą kontrolę nad przebiegiem zmiany koloru

Nowoczesne, ekologiczne tworzywo

Kilka kolorów listków

Brak możliwości przegrzania włosów

Pełną swobodę nad wprowadzaniem poprawek

Praktyczny gadżet wyróżniający Twój salon

Estetyczny dodatek do każdej koloryzacji, którym oczarujesz klientów

Z Colorcuts suche i zniszczone koloryzacją kosmyki to już przeszłość! Zyskaj efekt trójwymiarowego koloru i zachowaj zdrowie włosów z Highlighting Foam Strips, które są dostępne na stronie www.colorcuts.mt

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)